Ana Sayfa
25 Temmuz 2017 ( 30 izlenme )
Reklamlar

Ekmeksiz sandviç tarifleri

Kilo vermeye çalışıyorsanız ve çok fazla ekmek yemekten kaçınıyorsanız bu tarifler tam size göre. Klasik sandviçleri hiç ekmek kullanmadan da hazırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz her türlü sebzeden hazırlayabileceğiniz sandviçler için biz patlıcan ve salatalığı seçtik. Siz de değişik içeriklerle farklı alternatifler oluşturabilirsiniz. Vazgeçilmeziniz olacak bu sağlıklı sandviçlerle daha hızlı forma girebilirsiniz.

Ekmek yerine patlıcan

Bu sandviçi yapmak için, patlıcanı ortadan ikiye bölün, üzerine biraz zeytinyağı sürerek tost makinesinde ızgara yapın. İçerisine sevdiğiniz malzemeleri ekleyerek muhteşem bir sandviç hazırlayın. Bu tarife domates, mantar ve marul yaprakları kullanmanızı öneririz.

Salatalık sandviçi

Sandviçin bu alışılmadık yolu sizi açlıktan kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda susuzluğunuzu da giderir. Bir salatalığı uzunlamasına dilimleyin, çekirdek kısmını hafifçe kazıyın. İçerisine sevdiğiniz malzemeleri doldurun ve muhteşem tadına varın. Bu tarifte ton balığı kullanmanızı öneririz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Paranın işe yaramadığı durumlar da var..İzleyin.. Kapı ve Pencerelerimizi kapalı tutalım lütfen.. Böyle çatışmaya can kurban.. Diş çıkaran bebek nasıl rahatlatılır