Ana Sayfa
17 Temmuz 2017 ( 7665 izlenme )
Reklamlar

İlişkileri yok eden 7 kadın hatası

Telefona aşırı bağımlılık

Boş zamanların çoğunu akıllı telefonla uğraşarak geçiriyorsanız, ortada bir sorun var demektir. Arizona Üniversitesi'ndeki bilim adamları bunun bir bağımlılık olduğunu söylüyor. İnternette geçirdiğiniz zamanları kontrol edin ve kitap okumak gibi başka bir uğraşa yönelin.

Önceliklerinizi belirleyememe

Eğer çok yoğun çalışıyorsanız ve ilişkinize ayıracağınız vakit kısıtlıysa, zamanınızı özel olarak planlamanız gerekiyor. İlişkilerde tükenen romantizmi kurtarmak için 2/2/2 metodunu deneyin. Sevdiğiniz kişiyle her iki haftada bir randevulaşın, 2 ayda bir hafta sonunda bir yerlere gidin ve 2 yılda bir tatile çıkmayı deneyin.

Yeterince destek göstermeme

Basit bir 'teşekkür ederim' çok şey değiştirebilir. Önemsiz olarak görmeyin. Öyle Herkesin güzel cümlelere ihtiyacı vardır. Bu nedenle eşinize basit şeyler için bile olsa teşekkür edin.

Resmi ve soğuk konuşmalar

Seven insanlar birbirleriyle açık ve samimi bir şekilde konuşurlar. Duygularınızı ve günün ayrıntılarını, eşinizle paylaşın ve birbirinizi dinleyin. Eşinizle ilgili bir şey sizi rahatsız ettiyse, bunu yargılamadan ve kınamadan söyleyin. Bu ne cesaret!' değil, 'Sözlerin beni üzdü' daha içten bir konuşma olacaktır.

Sürekli kızgın olma hali

Sevdiklerinizi değiştirmeye çalışmayın. Onların, kendilerine özgü özellikleri bulunuyor ve siz onu öyle sevdiniz. Eğer istemediğiniz bir harekette bulunuyorlarsa, sonuçlarını kendilerinin görmelerini sağlayın. Onların yaptıkları eylemlerin sonuçlarını kendileri için daha iyi görmelerini sağlayın.

Pazarlık etmek

Sorunları birlikte çözmeye konsantre olun. Kavga noktasına gelmeden sorunu tartışmaya çalışın. Önemli bir konuşma yapıldığında, birlikte çözülmesine konsantre olun. Kaynama noktasına gelmeden önce sorunu tartışmaya çalışın. Önemli bir konuşma yaptığınızda, eşinize dokunarak rahatlamasını sağlayın. Eğer tartışma alevlenirse, bulunduğunuz yeri bir süreliğine terk edin. Konuşmaya sakinleştikten sonra devam edin.

Güven duymamak

Sıcak ve yakın bir ilişki istiyorsanız, sevdiğiniz kişinin size karşı dürüst olduğuna inanmayı öğrenin. Sürekli rapor istemeyin, telefon ve e- postalarına bakmayın. İyiye konsantre olun.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ağlayarak izledim. İşte bu ruh, bu memleketi sonsuza dek yaşatacak. okula gitmemek için bulaşık yıkarım temizlik yaparım diyen çocuk Kadınlar erkeğin hayatına denge katar... Minik kokoş seni...:)